O nas

ESC Multimedia to zespół młodych, energicznych, godnych zaufania oraz kreatywnych osób posiadających ogromne doświadczenie w dziedzinach, którymi się zajmują.

Nasza praca często zaczyna się już na etapie zaplanowania rozwiązań technicznych dla konkretnego wydarzenia. Niejednokrotnie to właśnie w nim tkwi sukces całego eventu. 

Umiejętności dostosowywania narzędzi do potrzeb konkretnego odbiorcy oraz wykorzystanie bogatego zaplecza technicznego pozwala Nam tworzyć wydarzenia, które na długo pozostają w pamięci uczestników!

 

 

 

Multimedia

Multimedia towarzyszą Nam każdego dnia. W czasach szybko rozwijających się technologii i innowacyjnych rozwiązań to właśnie ten segment eventowy stanowi największą pasję Naszej firmy i główny kierunek rozwoju. Podczas tworzenia wydarzeń z przyjemnością łączymy wieloletnie doświadczenie wraz z niebanalnymi pomysłami, które w połączeniu ze sobą dają Nam możliwość tworzenia wydarzeń na najwyższym poziomie.

Konstrukcje sceniczne

Organizatorzy imprez zarówno tych kameralnych jak i masowych doskonale wiedzą, jak ważne w odbiorze danego wydarzenia są konstrukcje sceniczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów rozbudowaliśmy ilość dostępnych u Nas konstrukcji oparatych przede wszystkim na systemie Layher, uzupełnionych przez kratownice i podesty Alustage oraz wiele innych atestowanych części składowych, które chętnie zabieramy ze sobą w trasy.

Oświetlenie

Chcąc zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci gości, nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Jego brak z pewnością zostanie zauważony!

z

Nagłośnienie

?Jak Cię widzą, tak Cię piszą?, ale i ?Jak Cię słyszą, tak Cię oceniają?. Nic zatem dziwnego, że nagłośnienie jest integralną częścią niemal każdego wydarzenia.

ul. Rozrywka 1
31-419 Kraków