Multimedia

W tworzeniu niezapomnianych wrażeń pomagają nam multimedia. Wykorzystanie nowoczesnych technologii to idealny sposób na to, aby zaskoczyć odbiorców i pokazać, że event, w którym uczestniczą jest na naprawdę wysokim poziomie, a jego organizator idzie ramię w ramię z duchem czasu. Multimedia pozwalają nam chłonąć każde wydarzenie wszystkimi zmysłami. Wzrok osób biorących udział w danym wydarzeniu przyciągają przede wszystkim dostępne w ESC Multimedia ekrany LED, monitory i telewizory mające do 80?. Projekcje z naszym udziałem to z kolei szansa na wykorzystanie ekranów projekcyjnych i projektorów multimedialnych o jasności od 3000 ANSI w górę. Jeśli już mowa o multimediach, to nie możemy zapomnieć również o mikserach Blackmagic ATEM 2 4K czy przy mniejszych realizacjach LUMANTEK oraz procesorach obrazu takich jak BARCO S3 4k wraz z kontrolerem BARCO EC200, rejestratorach HyperDeck Studio, kamerach HD oraz konwerterach i spliterach sygnału. Polecamy również mapping przestrzenny, który może przenieść widzów w zupełnie inny wymiar.

Zdobywanie wiedzy z zakresu współcześnie stosowanych technik multimedialnych jest kluczowe w realizacji eventu. Na podstawie umiejętności z zakresu projektowania i implementacji urządzeń multimedialnych możemy oddziaływać na ludzką wyobraźnie w niesamowity sposób. 

Połączenie multimediów z ludzkim talentem oraz obecnie dostępnymi technologiami to okazja do przekazania widzom kolejnych jeszcze mocniejszych odczuć oraz wprowadzenie ich do rzeczywistości której do momentu obejrzanego występu nie znali. Łącząc odpowiednio przygotowane wizualizacje np. z tańcem możemy uczynić go bardziej wyjątkowym i niezapomnianym.

 

Zobacz także

Konstrukcje

Oświetlenie

Nagłośnienie

ul. Rozrywka 1
31-419 Kraków