Sennheiser Bodypack EW-D SK

Typ: Sprzęt

Wymiary [cm]: sz:, wys:, gł:

Objętość [m3]:0.00

Waga [kg]:

Pobór prądu [W]:

Pakowanie: 1 szt.

SKU: 0000000002014 Kategorie: ,

Opis

Wszechstronny i funkcjonalny cyfrowy system bezprzewodowy dla tych, którzy śpiewają, mówią lub grają na instrumentach, umożliwiający bezproblemowe parowanie produktów i zarządzanie nimi za pośrednictwem aplikacji EW-D Smart Assist. Ten nadajnik typu bodypack jest kompatybilny z szeroką gamą mikrofonów nagłownych Sennheiser oraz mikrofonów przypinanych/lavalier.

  • Transmisja cyfrowa działająca w paśmie UHF znacznie zwiększa zasięg, niezawodność i skalowalność
  • Aplikacja Smart Assist łączy się przez Bluetooth Low Energy w celu usprawnienia konfiguracji i obsługi na odległość
  • Automatyczne skanowanie tworzy niezawodne połączenia przy minimalnym nakładzie czasu i wysiłku
  • Zakres dynamiki wejścia audio 134 dB eliminuje potrzebę regulacji czułości i zachowuje każdy szczegół
  • Eliminacja intermodulacji umożliwia umieszczenie kanałów w równoodległej siatce w odległości 600 kHz
  • Pasmo strojenia 56 MHz i równe odstępy umożliwiają obsługę do 90 kanałów
  • 2240 częstotliwości do wyboru pozwala na precyzyjne dostrojenie
  • Akumulator litowo-jonowy (sprzedawany oddzielnie) zapewnia do 12 godzin pracy (do 8 godzin pracy z 2 dostarczonymi bateriami AA)

Podniesienie poprzeczki

Evolution Wireless Digital przełamuje granice, zapewniając większy zakres dynamiczny niż jakikolwiek inny system bezprzewodowy dostępny obecnie na rynku. Automatycznie zabezpiecza najbardziej niezawodny sygnał w ciągu kilku sekund i skaluje do 90 kanałów dzięki 56 MHz pasma strojenia, sprawiając, że ten system bezprzewodowy jest klasą samą w sobie.

Równoległe odstępy ? prostsze niż się wydaje

Evolution Wireless Digital posiada równoodległą siatkę strojenia, która wcześniej była dostępna tylko w naszych flagowych systemach bezprzewodowych Digital 6000 i Digital 9000. Wysokiej jakości komponenty o wyjątkowej liniowości eliminują intermodulacje między nadajnikami EW-D, umożliwiając równe odstępy częstotliwości co 600 kHz obok siebie. Upraszcza to koordynację częstotliwości zarówno początkującym, jak i doświadczonym profesjonalistom, a także przyczynia się do skalowalności systemu i imponująco dużej liczby kanałów.

Inżynier w Twojej kieszeni

Moc technologii Bluetooth Low Energy zapewnia pełną kontrolę w zasięgu ręki dzięki aplikacji Sennheiser Smart Assist. Skorzystaj z niezwykle szybkiej automatycznej konfiguracji, mobilnego dostępu do każdego ustawienia systemu i dodatkowej korzyści ze zdalnego monitorowania, a wszystko to wygodnie z urządzenia z systemem Android lub iOS. Oszczędzaj czas, oszczędzaj energię i działaj bez obaw.

[forminator_form id=”3129″]