Oferta

W Event Solutions Center każdy kolejny dzień to możliwość bycia częścią wyjątkowych wydarzeń. Takich, które zaskakują, budzą podziw, cieszą oczy, pozwalają rozkoszować się niebanalnymi dźwiękami, a przede wszystkim są spełnieniem oczekiwań klientów.

Nasza praca często zaczyna się już na etapie zaplanowania rozwiązań technicznych dla konkretnego wydarzenia. Niejednokrotnie to właśnie w nim tkwi sukces całego eventu. Nie bylibyśmy w stanie tego robić, gdyby nie kreatywny zespół, a także umiejętności dostosowywania narzędzi do potrzeb konkretnego odbiorcy. Realizując wydarzenia z wykorzystaniem bogatego zaplecza technicznego, nie zapominamy również o kolejnej sferze działań, a więc o rentalu dostępnego u nas sprzętu.

Podczas przygotowywania poszczególnych eventów stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm. Gwarantuje nam go odpowiednio wykwalifikowana kadra, sprawdzony sprzęt, a także bogate doświadczenie całego zespołu. Zdecydowanym atutem ESC jest także wszechstronność działań, za którą stoi bogate zaplecze techniczne.

Multimedia

towarzyszą nam każdego dnia, ale i coraz częściej goszczą na różnego rodzaju konferencjach, koncertach, targach, galach czy innych eventach. Poszerzyliśmy naszą ofertę o ekrany bezszwowe, telebimy LED, ekrany projekcyjne, projektory, rzutniki multimedialne i wiele innych urządzeń, dzięki którym możemy tworzyć wydarzenia i scenografie na najwyższym poziomie.

Oświetlenie

Chcąc zorganizować wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci gości, nie można zapomnieć o odpowiednim oświetleniu. Jego brak z pewnością zostanie zauważony! W swoich zasobach posiadamy nowoczesny sprzęt oświetleniowy, a stosowane przez nas inteligentne rozwiązania potrafią rozświetlić każdy event.

z

Nagłośnienie

?Jak cię widzą, tak cię piszą?, ale i ?Jak cię słyszą, tak cię oceniają?. Nic zatem dziwnego, że nagłośnienie jest integralną częścią niemal każdego wydarzenia. Posiadając sprzęt nagłaśniający takich firm jak JBL Professional, SoundCraft, Yamaha, QSC czy dB Technologies o wszystkich tworzonych przez nas eventach słychać z daleka.

Konstrukcje sceniczne

Organizatorzy imprez zarówno tych kameralnych jak i masowych doskonale wiedzą, jak ważne w odbiorze danego wydarzenia są konstrukcje sceniczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych partnerów rozbudowaliśmy ilość dostępnych u Nas konstrukcji oparatych przede wszystkim na systemie Layher, uzupełnionych przez kratownice i podesty Alustage, sceny mobilne i wiele innych atestowanych części składowych, które chętnie zabieramy ze sobą w trasy.

ul. Rozrywka 1
31-419 Kraków